Головна Представництво інтересів перед державними органами, юридичними та фізичними особами.
ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ ПЕРЕД ДЕРЖАВНИМИ ОРГАНАМИ, ЮРИДИЧНИМИ ТА ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ.

 

Згідно норм чинного законодавства громадяни можуть відстоювати власні інтереси у судах, різного роду установах та організаціях як особисто, так і через свого представника (інтереси юридичної особи представляються виключно через представників). Оптимальним з юридичної точки зору є варіант, при якому представником фізичної/юридичної особи виступає досвідчений фахівень-правозахисник.

Потреба у користуванні послугами юридично досвідченого представника може виникнути не лише у ході судових процесів, але й у стосунках з державними, зокрема, контролюючими органами, а також при проведенні різного роду юридичних операцій із контрагентами.

Правозахисники Асоціації представлять Ваші інтереси:

- в судах у ході цивільних, господарських, кримінальних, податкових та інших процесів;

- перед державними, контролюючими органами (у ході різного роду перевірок, а також при отриманні дозволів, ліцензій тощо)

- перед юридичними та фізичними особами у ході переговорів, різного роду попередніх домовленостей, вчинення різного роду юридичних дій тощо.

Поряд із власне послугами юридичного представництва ми забезпечимо правовий супровід Вашої справи у стосунках із вказаними особами, зокрема:

- правовий аналіз документів, отриманих від третіх осіб: рішень, постанов, ухвал, договорів, актів, пропозицій тощо;

- складання юридичних документів відповідно до поставлених Вами вимог;

- складання процесуальних документів, звернень, клопотань, скарг;

- надання консультацій з питань правового характеру.

 

Інші послуги