Головна Послуги
АДВОКАТСЬКИЙ ЗАХИСТ У ХОДІ СПРАВ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

Як відомо, адміністративним правопорушенням є протиправна дія або бездіяльність особи/осіб, за яку законом встановлена адміністративна відповідальність. Адміністративні правопорушення подекуди скоюються громадянами мимоволі, коли останні часом навіть не здогадуються, що своїми діями порушують закон. Прикладом тому є порушення Правил дорожнього руху (для прикладу, перейшли вулицю у невстановленому місці).

На відміну від кримінальних злочинів адміністративні правопорушення характеризуються меншими розмірами заподіяних збитків. Проте, непоодинокими є випадки, за яких при відсутності кваліфікованої адвокатської допомоги розмір штрафних санкцій, які застосовуються до порушників, перевищує санкції за кримінальними злочинами.

Саме з цієї причини представництво досвідченим адвокатом інтересів клієнта у справі про адміністративне правопорушення є необхідною умовою для адекватної оцінки ступеню відповідальності і, як наслідок, зменшення негативних «фінансових наслідків» порушення.

Варто зазначити, що до адміністративної відповідальності можуть бути притягнуті як фізичні так і юридичні особи.

Ми надаємо кваліфіковану адвокатську допомогу за наступними напрямками:

- представництво та захист прав клієнта по справах про адміністративні правопорушення на досудових стадіях, у суді та правоохоронних органах, зокрема: ознайомлення з матеріалами справи, участь у судовому процесі, складання відповідних процесуальних документів;

- оскарження та визнання незаконними постанов про притягнення клієнта до адміністративної відповідальності, складання скарг, заперечень, клопотань тощо;

- надання юридичних консультацій Клієнту з питань адміністративного законодавства (Кодекс про адміністративні правопорушення).

- правова допомога при порушенні Правил дорожнього руху, при виникненні дорожньо-транспортної пригоди тощо.

- правова допомога та захист інтересів клієнта у ході інших справ про адміністративні правопорушення.